Pořiďte si vhodné oblečení pro vaši dovolenou

Na dovolenou se vždy každý těší. Balení kufru však bývá pokaždé obtížné. Přemýšlíme nad tím, jaké obleční si máme s sebou vzít. Především ženy rády vyrážejí na nákupy, neboť vhodné oblečení se v jejich šatníku právě nenachází. Při nákupech využívají i slevy na módu.

Jak si balení zjednodušit?

Pokud se chcete na dovolené vyhnout pocitu, že nemáte co na sebe, přestože s sebou máte plný kufr oblečení, volte jednotlivé kousky ve dvou barevných řadách, které se dají mezi sebou snadno kombinovat. Ideální je neutrální bílá a k ní další barva, která může být vaší oblíbenou. Další barvy můžete doladit pomocí doplňků.

Jednotlivé kousky by měly být navíc variabilní a multifunkční. Také volte takové kousky, které jsou vyrobeny z příjemného materiálu, jež navíc nepotřebuje žádnou velkou úpravu.

Vhodné není oblečení příliš těsné. Během dovolené, pokud zrovna není aktivní, máme tendenci přibrat nějaké to kilo navíc. Buďte připraveni i na rozmary počasí. Na cestu se oblékněte do pohodlných kousků, které se dají vrstvit. Pokud se vydáte na dovolenou letecky, v letadle i na letišti bývá chladněji, než pak v dovolenkových destinacích.

Víte – li, že budete hodně chodit, a to jak po památkách, tak třeba v přírodě, nezapomeňte na pohodlnou obuv.

S Tipli nakoupíte levně

Pokud ještě potřebujete nějaké kousky oblečení dokoupit, využijte cashback portál Tipli, který nabízí slevy v celé řadě známých e-shopů. Pokud se zaregistrujete, registrace je bezplatná, můžete získat z každého nákupu část peněz zpět.

Portál vás přepne do vašeho oblíbeného obchodu, kde si vyberete zboží a nakupujete jako v běžném e-shopu. O nic se nemusíte starat, vše zařídí portál sám a vy jen můžete využívat výhodné ceny na oblečení, které si pak vezmete s sebou na vaši zaslouženou dovolenou.