Soukromí, tepelná i světelná regulace. To vše zvládne kvalitní zastínění

Toužíte po soukromí? Vadí vám ostré sluneční paprsky či hluk z ulice? Řešením pro vás může být kvalitní zastínění, které zvládne splnit několik přání najednou. Jaké zastínění je však vhodné právě pro vás?

Kvalitní zastínění

Kvalitní zastínění dokáže opravdové divy. Nejenže vás ochrání před zraky kolemjdoucích, ale přináší také tepelný a světelný komfort. Stínící technika pomáhá šetřit náklady za vytápění a odradit nejednoho zloděje. Víte, jaké typy stínící techniky na trhu existují?

Venkovní rolety

Pokud milujete spánek v naprosté tmě či bydlíte blízko frekventované ulice, jistě oceníte venkovní rolety. Ty dokáží zcela regulovat sluneční paprsky a dopřejí vám spánek v naprosté tmě. Chrání také okna před prudkým deštěm kroupami i UV zářením. Hodí se i na chaty jako preventivní ochrana před zloději.

Venkovní žaluzie

Pokud chcete regulovat sluneční paprsky ve vaší domácnosti, ale stále chcete mít možnost řádně větrat, jsou pro vás ideální volbou venkovní žaluzie Praha. Vyhotovují se v široké škále barev, tvarů i šířky lamel. Díky nim budete moci zároveň stínit i větrat otevřeným oknem.

Clony

Zajímavým způsobem stínění jsou i svislé fasádní clony, které jsou alternativou venkovních žaluzií či rolet. Fasádní clony nejsou jen praktickým doplňkem, ale i estetickým stíněním, které fasádu zajímavě oživí. Vybrat si můžete různě perforované látky, které nabízí rozdílnou viditelnost. Některé typy clon přináší naprosté zatemnění.

Vnitřní typy

Pokud byste raději sluneční svit regulovali zevnitř vašeho domu, popřípadě bydlíte v panelovém domě, jsou pro vás skvělou volbou vnitřní žaluzie Praha. Právě ty jsou cenově nejdostupnější, vyžadují minimální údržbu a můžete si vybírat z pestré škály různých typů i barev. Pokud byste rádi oživili interiér, jsou pro vás skvělou možností vnitřní látková stínění, která mají dekorativní charakter.