Moderní vedení společnosti se opírá o používání CRM systému. Ještě ho nemáte?

Velké a úspěšné společnosti nedosáhly svého úspěchu přes noc, ale za pomoci tvrdé práce a kvalitních nástrojů. Vést společnost je sice náročný úkol, ale když máte vhodné nástroje, rázem zjistíte, že všechny činnosti můžete zvládnout zcela hravě a aniž by vás příliš časově vytížily. Kolik programů a aplikací používáte, abyste mohli firmu vést? 2,3,4 nebo snad více? Je to chyba, na vše vám stačí jeden jediný nástroj, se kterým zvládnete řídit kompletně celou firmu a sice CRM systém.

AutoCRM, nejpokročilejší CRM systém

CRM systém je jako kouzelný ovladač, který zvládne všechny potřebné činnosti s nejmenší námahou a v tuzemsku je nejlepší volbou AutoCRM. Jde o CRM systém, který je zcela v češtině a bude vám upraven na míru, aby obsahoval všechny potřebné funkce, jaké můžete potřebovat. Potřebujete software na projektové řízení? V tomto systému je přehledná administrace rozdělená na jednotlivé entity, každá z nich zastupuje funkce, jaké potřebujete, například řízení projektů, účetnictví, zaměstnance, správu kampaní a cokoliv dalšího. Jen kliknete na to, co potřebujete řídit, a máte vše pod palcem. Můžete zde snadno plánovat práci sobě i zaměstnancům, přidělovat jim úkoly, sledovat jednotlivé projekty a v jakém jsou stavu. Za pomoci Ganntova diagramu uvidíte grafické zobrazení úkolů a jejich návaznost. Konečně můžete efektivně řídit zaměstnance, sledovat jejich vytížení i docházku.

Také zde budete skvěle komunikovat s klienty, můžete jim posílat emaily, volat, ale také zasílat nabídky nebo třeba newslettery. U každého klienta uvidíte potřebné informace, třeba jaké zakázky máte rozjednané, kolik vám vydělal nebo jestli u něj nemáte nějaké neuhrazené faktury. Jeden jediný nástroj vám umožní zcela snadno řídit celou firmu a to nejen z kanceláře, ale naprosto odkudkoliv. Můžete ho používat vy, ale i vaši kolegové a zaměstnanci. Zjistěte, jak se s ním pracuje. Můžete ho zdarma vyzkoušet na AutoCRM.cz.