Zajistěte si výhodně pronájem obytných i sanitárních kontejnerů

Potřebujete-li zajistit obytné, kancelářské nebo sanitární prostory, obraťte se na ALFA Container rent s.r.o. Firma nabízí do pronájmu kontejnery obytné, skladové i sanitární. Lze je využít jako zázemí na stavby, pro dočasné kancelářské prostory, ubytovny nebo jako prostory pro skladování materiálu či zboží. Jednotlivé modely jsou připravené k okamžitému používání. Jejich součástí jsou elektroinstalace, osvětlení, zásuvky a vypínače. Topení zajišťují přímotopy. Kontejnery sanitární jsou vybavené potřebnou sanitární výbavou, rozvody vody a odpady. Pronájem kontejnerů je tak velmi užitečný.

Kontejnery mají kvalitní a pevnou konstrukci, díky které z nich lze vytvořit i dvoupodlažní sestavy. Jednotlivé kontejnery snadno propojíte. Umožňují to venkovní propojovací kabely. Objednat si můžete také další příslušenství. Jedná se o schodiště, podesty, nábytek nebo třeba klimatizaci.

Další nabídka společnosti

Kromě různých druhů kontejnerů nabízí společnost pronájem mobilních toalet a pronájem oplocení. Pronájem mobilních toalet představuje rychlé a snadné řešení, které zajistí dočasné sociální zázemí. Toalety lze umístit téměř kdekoli. Jsou ideální volbou nejen na stavby, ale na různé druhy hromadných akcí. Využít je můžete i během letní sezóny na zahradu. Pronájem lze sjednat na krátkou i delší dobu. Společnost nabízí hygienické zázemí pro projekty malé, ale i rozsáhlé. I ceny jsou velmi přijatelné. Starat se nemusíte o servis, údržbu ani desinfekci. To vše zajistí firma. Samozřejmostí je instalace i následný odvoz.

Pronájem oplocení je jednou z variant, jak ohraničit vymezený prostor. Mobilní oplocení poskytuje ochranu proti nežádoucímu vniknutí do konkrétního objektu, poskytne vymezení potřebného prostoru či usměrní pohyb osob. Mobilní oplocení se skládá ze systému panelů, branek a příslušenství a jeho instalace je velmi snadná.