Už má váš muž, syn nebo táta dřevěný motýlek k obleku? Pořiďte jim je

Každý muž by měl mít doma v šatníku společenské oblečení. Hodí se na oslavy, speciální příležitosti, do divadla, na svatbu, také je vhodné na pohřby, promoce… Příležitostí je skutečně mnoho. K obleku, který je společenským oblečením, je důležité mít hezkou a vhodně barevně volenou kravatu či motýlka. Ty se však mohou snadno ušpinit a stejně tak je potřeba správně o ně pečovat. Mnohé znervózňuje jejich vázání a to, aby držely tvar, jaký mají mít. Výborný řešením je ovšem dřevěný motýlek k obleku, který má tvar stále stejný, je bezúdržbový a i v šuplíku nebo poličce bude v bezpečí.

Rozmanité a krásné dřevěné motýlky k obleku

U nás si můžete koupit nádherné dřevěné motýlky k obleku v českém e-shopu Amadea.cz. Vyberou si pánové každého věku i zaměření. K nejprodávanějším patří dřevěný motýlek k obleku „Noty“ 11 cm, dřevěný motýlek k obleku „Geometrický motiv“ 11 cm nebo třeba dřevěný motýlek k obleku „Trojúhelníčkový motiv“ 11 cm.

Novinkou je dřevěný motýlek k obleku s motivem „Větvičky“ 11 cm, který je velmi univerzální a vkusný, ideální pro každou příležitost.

Je na vás, zda si vyberte motýlka ve světlejším provedení, nebo spíše motýlka tmavšího, který dokonale vynikne s každou světlou košilí. Krásným příkladem je dřevěný motýlek k obleku „Ornament“ 11 cm.

Dřevěné šperky pro ženy i holčičky

Ani ženy nepřijdou zkrátka. Koupit si tady můžou jedinečné dřevěné šperky, ať už se jedná o náušnice, přívěsky, brože, náramky nebo další. V nabídce jsou šperky v barvě dřeva, ale i pestře pomalované barevné typy, které rozzáří každý outfit i ženu samotnou. Holčičkám můžete koupit náušničky v podobě mnoha zvířátek, kytiček, stejně tak přívěsek na krk atd.

Amadea.cz vyrábí jen z kvalitního dřeva, výroba je precizní a vyzkoušená, ať už si vyberete dřevěné motýlky, dřevěné šperky, nebo třeba dřevěné bytové doplňky či cokoli jiné, zajisté budete po všech stránkách spokojeni.