Dovolená v plném proudu – kam v Chorvatsku vyrazit?

Prázdniny, to je pro mnohé v rovníku s létem, sluncem, bazénem, pohodou, nicneděláním a také mořem. Rodiny a přátelé vyrážejí na dovolenou, kde si chtějí odpočinout a pořádně se zrelaxovat na další náročný rok, který je čeká. Na dovolené je často dovoleno mnoho, zmrzlina dvakrát denně, ráno si hezky přispíte, pod slunečníkem taky můžete občas zdřímnout, večer si dát o drink navíc a spoustu dalšího. Chcete jet letos k moři, víte už přesně, jakou destinaci zvolíte, ale pořád přesně nevíte, kam jet?

K moři do Chorvatska

Pokládáte si rok co rok otázku, kam na dovolenou k moři? Vybíráte z dostupných destinací, ale musíte se řídit nejen tím, co je vhodné pro děti, pokud jedete s nimi nebo naopak, kde to duní nočním životem, když jedete s partou přátel. Důležitá je taky cena, protože co si budeme povídat, platíte-li dovolenou jen za sebe nebo z rodinného rozpočtu musíte utáhnout tři a více lidí na dovolené, je to o jiném přemýšlení a vůbec myšlení. Chce to přípravu a důkladné rozuzlení. Jestliže padne vaše volba na Chorvatsko, určitě to není špatné. Jde o stále velmi oblíbenou dovolenkovou destinaci, která toho nabízí spoustu k vidění.

Ostrovy, které vás nadchnou

Chorvatsko je zemí ostrovů, ani nikde jinde jich nenajdete tolik, jako právě v této zemi. Můžete tak vybírat, kde strávíte svou dovolenou a jedete-li zde už poněkolikáté, tak můžete znovu a znovu objevovat krásy nových ostrovů. Ať už si vyberete oblíbený Hvar, Krk nebo neméně krásné ostrovy Brač, Korčula, Pag, Lokrum a mnoho a mnoho dalších, které Chorvatsko ostrovy nabízí. Některé se pyšní čilým nočním životem a ruchem, jiné se vyznačují jako typicky rodinné. Je tak na vás, jakou možnost zvolíte a kde si nakonec užijete svou zaslouženou dovolenou. Krásy Chorvatska si zkrátka užijete.