Jak rychle a bez námahy se zbavit nepojízdného autovraku

Na vašem dvorku se již nějakou dobu povaluje nepojízdné vozidlo či dokonce vozidla? Je zřejmé, že zařizování likvidace vozidla není příjemnou záležitostí. Je to fyzicky a byrokraticky namáhavé. Někteří lidé se rozhodnout vůz rozebrat nebo prodat na náhradní díly, i to má však svá úskalí.

Nechcete ztrácet čas papírováním a zařizováním?

Jednou z možností, jak se vraku zbavit je jeho prodej na náhradní díly. Počítejte s tím, že je vše nutné důkladně nafotit, nahrát na inzertní platformy, přizpůsobit svůj čas zájemcům, kteří budou chtít vše vidět. Prohlídka neznamená vždy úspěšný obchod, proto se vraku můžete zbavit až za nějaký čas. Mezitím nad tím strávíte mnoho stresujících, například když se zájemce nedorazí v domluvený čas, bez omluvy.

Existuje možnost, jak zajistit likvidaci aut bez stresu a promarněného času. Likvidace aut prostřednictvím společnosti ZAHOTOVÉ probíhá rychle a efektivně.

Jak funguje ZAHOTOVÉ?

Na webu zahotove.cz objevíte, že si lze objednat bezplatný odtah vraku a jeho následnou likvidaci. Po telefonické domluvě či vyplněním online formuláře zjistíte, že si lze objednat nejen odtah a likvidaci autovraku, ale dostat za svůj vrak určitý peněžitý obnos. Při online komunikaci bude sdělena přibližná částka k vyplacení. Při příjezdu pracovníků ZAHOTOVÉ bude cena pevně stanovena a po podpisu smlouvy hotově vyplacena.

Nezapomeňte si připravit všechny doklady potřebné k likvidaci vozidla.

Jaké vraky ZAHOTOVÉ vykupuje?

Společnost ZAHOTOVÉ se nezabývá pouze výkupem nepojízdných osobních automobilů. Odtah a likvidaci můžete využít i na jiné vozy:

  • Osobní, firemní i užitkové vozy všech typů, modelů i značek
  • Nepojízdné vraky
  • Větší množství vozidel najednou
  • Stavební a užitkové stroje

Kontaktujte pracovníky firmy na zahotove.cz a zjistěte cenu svého autovraku.