Kamenné obchody mizí, ale eshopům se daří stále více

Provozovat kamenný obchod není nic snadného, obvykle s ním oslovíte maximálně lokální zákazníky a je s jeho provozováním spojeno mnoho výdajů, od energií až po nájem a zaměstnance, kteří v něm budou prodávat. Mnoho kamenných obchodů se ruší a naplno rozjíždí eshopy i známé značky. O online nakupování je velký zájem a vždy bude. Mít vlastní eshop není nic těžkého, abyste si ho zajistili, stačí vám jediné a to kontaktovat profesionální agenturu, která se jejich tvorbou zabývá.

Řešení je mnoho, ale WordPress je jistota

Chcete, aby se vám již od začátku dařilo? Nedělejte si eshop sami ani nehledejte levná řešení od studentů a nezkušených tvůrců. Tvorba eshopu by měla být vždy od profesionálů, se kterými budete mít jistotu, že bude web kvalitně postavený, že bude bez chyb, zabezpečený, správě funkční a že bude dobře nastavený z hlediska SEO. Existuje mnoho systémů, na kterých může být eshop postavený, důležité je, aby byl systém snadno ovladatelný a bylo možné ho snadno upravovat a rozšiřovat. Něco takového vám nabídne WordPress, jedná se v současnosti o jedno z nejoblíbenějších řešení pro malé i velké eshopy. Eshop vám na něm postaví specialisté z WPDistro.cz.

Tvorbě webů se věnují již 17 let a jde o přední experty na WordPress. Web bude odpovídat vašim požadavkům. Bude mít vzhled vytvořený na míru a všechny potřebné funkce. Potřebujete propojit eshop s platebními bránami, vybrat různé druhy doručení nebo nastavit potřebné funkce? Žádný problém. Eshop bude plně responzivní, bude se rychle načítat a bude nastavený tak, aby měl ty nejlepší předpoklady se zobrazovat na předních stranách ve vyhledávání. Eshop vám bude předán tehdy, až bude plně vyhovovat vašim představám. Vy ho budete snadno spravovat a kdybyste ho chtěli v budoucnu výrazně upravit nebo rozšířit, specialisté vám s tím rádi pomohou. Inspirujte se hotovými referencemi na webu firmy.