Odtah i ekologickou likvidaci vašeho vozidla zajistí SbohemAUTO

Máte poškozený nebo nepojízdný automobil a potřebujete se jej zbavit a ekologická daň a poplatky za převod jsou daleko vyšší než je hodnota vašeho automobilu? Pak se obraťte ne SbohemAUTO.cz. Rychle a spolehlivě vám pomůže tento problém vyřešit.

Proč právě SbohemAUTO.cz?

Společnost si uvědomuje, že většina vozidel, které čeká ekologická likvidace vozu, má stále ještě nějakou minimální hodnotu. Autovrak tak nabídne k výkupu akreditovaným recyklačním centrům na našem území.

Kromě toho se jedná o plně certifikovanou společnost, která může provádět profesionální ekologické likvidace autovraků. Disponuje všemi potřebnými povoleními a certifikáty potřebnými pro ekologickou likvidaci autovraků. Povolení si můžete ověřit na portálu MŽP.

Ekologickou likvidaci nabízí pro automobily osobní i nákladní. Využívá výhradně recyklační centra, která jsou plně certifikovaná a akreditovaná pro sběr a ekologickou likvidaci autovraků dle platných norem a předpisů. Při odtahu vašeho vozidla obdržíte Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. To je potřeba, společně s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla, při odhlášení vozidla z Evidence silničních vozidel.

Postup

Nejprve je potřeba zavolat na bezplatnou zákaznickou linku, která je uvedena na webu společnosti. Tady sdělíte maximum informací o vašem automobilu – výrobce, typ automobilu, jeho stáří a stav. Čím více podáte informací, tím se zvýší šance na nejvyšší výkupní cenu. Následně dojde ke zpracování vámi poskytnutých informací a vy obdržíte cenovou nabídku. V případě, že budete souhlasit, připravíte si kopii velkého TP, občanský průkaz a plnou moc. Jedná-li se o automobil, který je součástí dědictví, pak je potřeba také kopie o dědickém řízení.

Automobil je potřeba předat fyzicky, jinak nelze vydat Potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. V případě, že je automobil nepojízdný, zaměstnanci společnosti jej odvezou pomocí bezplatné odtahové služby.