Když jídlo, tak s sebou. Co to znamená pro restaurace?

Trendy ve stravování se stále mění a zatímco dříve přinášelo většině lidí potěšení, když mohli navštívit svůj oblíbený podnik a dát si v něm jídlo, dnes to vypadá, že je to naopak. Žijeme v rychlé hektické době a většina lidí žádá jídlo s sebou. Bufety, bistra, rychlá občerstvení, restaurace i další gastronomické podniky se musí přizpůsobit tomuto trendu a poskytnout klientovi možnost jídla s sebou, když ho neposkytne, zbytečně se tak připravuje o mnoho zákazníků.

Myslete na jednorázové obaly

Když si zákazník poručí jídlo s sebou, mělo by být samozřejmostí, že se připraví vhodný jednorázový obal na jídlo, kam se jídlo naservíruje. Je třeba disponovat vhodnými obaly, ze kterých se bude klientům jídlo dobře jíst nebo i přenášet. Mnoho podniků stále nabízí nevhodné obaly. Je vhodné zajistit si dostatek vhodných obalů a pro jejich nákup je nejlepší využít českého specialistu na potravinářské a gastro obaly. Jde o společnost Jarico s.r.o., která vám zajistí potřebný sortiment jednorázových obalů, který je velmi široký a zahrnuje například kelímky, kbelíky, dózy, misky s víčkem i bez víčka a mnoho dalšího. Veškerý sortiment je za velkoobchodní ceny a můžete si ho objednat v libovolném množství. Vyplatí se znát spolehlivého dodavatele a nakoupit si potřebný sortiment v takovém množství, aby se vám nestalo, že vám náhle dojde.

Stále více narazíme na to, že zákazník preferuje jednorázový box na jídlo vyrobený z materiálů, které jsou recyklovatelné a snadno se v přírodě rozloží. Na Jarico.cz si můžete vybírat jak běžné jednorázové boxy, tak i boxy z materiálů, které jsou ekologické,. Můžete si tak vybrat boxy na jídlo z certifikované lepenky, bagasy nebo třeba z cukrové třtiny. Inspirujte se širokou nabídkou a pořiďte si potřebné obaly na jídlo, bez kterých se neobejdete.