Plánujete svatbu? Myslete hlavně na jídlo

Svatba je vyvrcholením lásky dvou lidí a k tomuto slavnostnímu momentu neodmyslitelně patří krásná svatební hostina. Svatební hostina by měla vypadat luxusně a svátečně, její příprava je velmi důležitá. Problém je, že ne všude vám takovou hostinu připraví. Svatby se většinou pořádají v jarních a letních měsících, měli byste tomu přizpůsobit i samotnou hostinu. Namísto klasických nudných cateringů můžete hostinu doplnit pohoštěním v rytmu exotického ovoce a čokolády. Na tom si zajisté pochutnají všichni, včetně příznivců zdravého životního stylu.

Pohoštění s ovocem a čokoládou

Jaká je ta nejlepší chuť, jakou si dovedete představit? Pro mnoho lidí je to chuť, kterou vám přinese exotické ovoce máčené v těch nejlepších druzích čokolády. Na tyto dobroty je u nás expertem Frutiko. Zajistí vám luxusní svatební pohoštění kombinující ovoce a čokoládu. Pohoštění na svatbu strhne zrak všech svatebčanů. Svatební kytice z ovoce v čokoládě vypadá impozantně, ještě když je dozdobená ženichem a nevěstou z jahod. A co takhle svatební tác s jahodami v čokoládě a se svatebními motivy?

Možností je opravdu mnoho, pro mnoho hostů se hodí kytice z ovoce a velké tácy s ovocem. Ovoce je často máčeno ve více druzích čokolády a posypáno oříšky. Zdobení je provedeno do posledního detailu. Vybírat můžete i dortové kytice, růžové svatební cupcakes a mnoho dalšího. Frutiko se postará nejen o ovocné pochoutky na svatbu, ale také o květiny.

Nabízí svatební box květin, svatební pugéty, krabičky s květinami, ale třeba také květinovou poštu. Jestliže jdete přátelům nebo příbuzným na svatbu, můžete jim vybrat dárkové boxy nebo balíčky a mnoho dobrot, které se ke svatbě dokonale hodí. Inspirujte se sortimentem, který na žádné svatbě nemůže chybět a Frutiko se postará, aby byl tento okamžik pro každého nezapomenutelný.