Pro polygrafické služby se vyplatí pořídit kvalitní vybavení

Polygrafické služby byly a vždy budou velmi žádané a to zejména kvůli tištěné reklamě. Podle různých průzkumů má tištěná propagace pro lokální byznys ten nejlepší efekt, ať už chce člověk banner, potisk na auto nebo třeba plakáty, letáky nebo reklamní předměty. Poskytovatelé polygrafických služeb by měli v první řadě dbát na nákup kvalitního vybavení, protože to je samo o sobě nejdůležitějším předpokladem kvalitně odvedené práce. Techniky pro poskytování polygrafických služeb je mnoho, níže si představíme techniku, která by měla být základem.

Řezací plotry

Zatímco na tisk maloformátové reklamy slouží kvalitní tiskárna, pro velkoformátový tisk slouží řezací plotry. Kvalitní řezací plotry dokáží vytvořit i komplikované výtisky s výřezy. Nabízí se vám možnost pořídit řezací plotry, kreslící plotry nebo řezací a kreslící plotry. Pokud nevíte, který je pro vás nejlepší, vždy zvolte univerzální řešení, kterým jsou řezací a kreslící plotry, ty vám umožní snadno zpracovat i ty nejsložitější projekty. Pokud chcete mít jistotu, že kupujete tu nejlepší techniku s perfektním poměrem ceny a kvality, vyberte si z nabídky specializovaného eshopu na Termolisy.cz.

3D termolisy na potisk

Velmi důležité je mít techniku, se kterou můžete zajistit potisk drobných reklamních předmětů, jako jsou hrnky, flash disky, talíře, přívěšky, hodiny, kryty telefon a další. K tomu je nejlepší kvalitní 3D termolis na potisk. V eshopu najdete Tepelný 3D lis VACUUM lis pro sublimační potisk. Jde o univerzální přístroj pro potisk široké škály předmětů. tento stroj je multifunkční a umožní vám potisk i několika předmětů najednou. Vzniká zde vakuum, které přitiskne přes tepelně odolný silikon předmět určený k potisku k předloze. Jsou zde dvě topné desky s možností volby práce. Investice do takového zařízení vám umožní dlouhodobý, spolehlivý a kvalitní potisk mnoha předmětů. Inspirujte se i dalšími předměty, které eshop nabízí.