Uklidňující kameny proti stresu navozující harmonii

Potřebujete potlačit pocity úzkosti? Jednou z možností, jak to učinit, je přírodní způsob. Zřejmě to každého z nás nenapadne, ale kameny se samy nabízí. Jejich nabitá energie, kterou mají schopnost předat dál, je velmi významná.

Ve světě mystiky existují krystaly, které vám navodí zpět váš vnitřní klid a harmonii. Řada z nich umí také přivolat hojnost ve vašem životě, stejně tak i vytvořit ty správné milostné vibrace nebo jen uklidnit.

Chcete vědět, které kameny tohle dokážou?

Nejprve něco k samotnému stresu. Jedním z důvodů, proč může být stres a následná úzkost tak náročná, je fakt, že jste vyčerpaní a pohybujete se v zacyklené spirále. Naladění se na správnou notu pomocí kamenů, pomáhá odstranit negativní tok myšlenek. Většina těchto kamenů má nádhernou modrozelenou či fialovou až černou barvu a jsou spojeny s energetickým centrem třetího oka.

Ametyst

Ametyst je kámen, přezdíván též jako „intuitivní oko“. Tento fialový krystalek vlastní pověst relaxační energie. Umí vysílat klidné vibrace do míst, kam je zrovna potřeba. Ametyst uvolňuje mysl, ale přináší také jasnost – lépe porozumíte jakékoliv situaci, která vám způsobuje stres.

Fluorit

Proč je fluorit oblíbeným krystalem? Je obvykle spojován s rovnováhou a čistotou, což ho činí populárním. Máte pocit, že jste pod tlakem? Tento fialový či zeleno-modrý kámen je na to jako stvořený. Jeho užitečnost je dávána do souvislosti s racionálním přístupem. Fluorit je skvost, jenž zvládne zmírnit chaos. Identifikuje a řeší kořen problému. Pomáhá získat přehled o vaší situaci, což tlumí pocit ochromení.

Turmalín

Zatímco ametyst a fluorit jsou „skalními hvězdami“ uklidňujících kamenů, černý turmalín je kamenem ochranitelského ducha. Jeho úkolem je budovat hranice mezi sebou, událostmi nebo lidmi. Utváří prostor pro klid a soustředěnost.

Tahle trojice uklidňujících kamenů vám poskytne potřebnou harmonii k tomu, abyste přemohli stres a stala se z vás opět psychicky vyrovnaná osoba. Je prakticky jedno v jaké formě si kámen vyberete, někdo ho má ve své přírodní kráse v kapse, jiný ho občas svírá v dlani, někdo nosí na krku jako šperk…je tolik způsobů, stačí si jen najít ten svůj. V e-shopu magieprirody naleznete pestrou paletu kamenů, např. přívěsky, náramky, ale i surové kameny.