Jak se řeší úklid ve velkých firmách a komunálních službách?

Když se mluví o úklidu, většina lidí si představí uklízení s pomocí běžných úklidových prostředků. Když se má zajistit úklid v komunálních službách nebo ve velkých společnostech, tak je nemyslitelné používat malé vysavače, mop a koště, je třeba sáhnout po mnohem větším kalibru. Potřebujete už profesionální úklidovou techniku a to nejlépe od předních výrobců, abyste měli jistotu, že vám zajistí vysokou kvalitu úklidu a také dlouhou životnost. Představíme si tu nejlepší úklidovou techniku, kterou vám v tuzemsku dodá společnost Unikont Group s.r.o.

Univerzální stroje Multicar

Multikára, tento pojem slyšel snad každý a nejde o nic jiného, než o univerzální vozidla od známé značky Multicar. Vyrábí kompaktní nosiče nástaveb a transportéry, které využijete pro širokou škálu prací. Pokud si myslíte, že nějakou práci nejde udělat za pomoci stroje, vozidla Multicar vás přesvědčí o opaku. Využívají se v mnoha oborech, od komunálních služeb až po likvidaci odpadu, stavebnictví, zahradnictví a mnoho dalšího. Výrobce je přizpůsobil tak, aby u nich bylo možné využít více než 100 druhů nástaveb. Značka staví na více než 80 letech zkušeností a v Evropě je hojně využívána. Nabízí se vám hned 3 typové řady vozidel Multicar a sice Multicar M27 Compact, Multicar M31 a také Multicar M29. Více informací o nich najdete přímo na webu Unikont.cz.

Vnitřní úklid

Jak se nejlépe uklízí vnitřní prostory? Přeci s pomocí profesionální techniky, kam se řadí i populární scrubmastery. Jde o podlahové mycí stroje, které zajistí vysoce kvalitní úklid za pomoci své kartáčové hlavy. Nejde o jeden typ stroje, ale nabízí se v mnoha provedeních a vybírat je můžete zejména podle požadavků na úklid vašich prostorů. Můžete mít scrubmastery se sedící i s chodící obsluhou. Pokud máte menší prostory, můžete využít i malé a snadno přenosné scrubmastery, se kterým snadno uklidíte třeba i kanceláře.