Zbavte se strachu a kupte si fotopast

Slyšeli jste v noci zase ty divné zvuky? Jako by vám někdo chodil po pozemku. Možná je to jen nějaké zvíře, ale možná vás někdo sleduje nebo máte na pozemku zloděje. Ta nejistota je nepříjemná. Zbavte se nejistoty i strachu tím, že si pořídíte fotopast. Tyto přístroje jsou dnes jedním z nejoblíbenějších bezpečnostních prvků a na zahradu si je pořizuje stále více lidí. Pokud jste si jich u nikoho ještě nevšimli, tak to proto, že se fotopasti dávají na místo, odkud si jich nikdo jen tak nevšimne, obvykle na strom.

Už vás nic nepřekvapí

Fotopast si po umístění na strom nastavíte a následně ji necháte dělat svou práci. Fotopasti reagují na tepelný pohyb a když ho zaregistrují, tak daného vetřelce vyfotí. Aby fotopast nefotila vás, nastavíte si, aby byla aktivní jen v tu dobu, když jste mimo domov nebo když spíte. Fotopasti jsou velmi spolehlivé a nikdo jejich záběru neunikne, člověk ani zvíře. Fotopasti nefungují jen přes den, díky neviditelnému nočnímu přísvitu pořídí vysoce kvalitní snímky i v nočních hodinách, aniž by si toho vetřelec vůbec všiml. Fotopasti ukládají snímky na paměťovou kartu a vy si je následně můžete prohlížet na LCD displeji fotopasti nebo třeba na počítači.

Pokud má fotopast sloužit k ochraně majetku, vhodnou volbou jsou fotopasti s GSM modulem. Taková fotopast vám pořízené snímky odešle přímo na telefon formou MMS nebo na váš email. Okamžitě budete mít po ruce snímek každého, kdo k vám vkročí na pozemek. Už se nebudete večer muset bát, protože budete na každou nezvanou návštěvu včas upozorněni. Jelikož jsou fotopasti na baterie, nejste nijak limitovaní v tom, kam je umístíte. Pokud máte velký pozemek, můžete si pořídit fotopastí více. Nejedná se o velkou investici a konečně můžete mít příjemný pocit klidu a bezpečí. Inspirujte se výběrem těchto přístrojů v internetovém obchodě fotopast.eu.