Nechte tvorbu loga na profesionálech, ovlivníte tím vnímání vaší firmy spotřebiteli

Logo je mnoha podnikateli a živnostníky opomíjeno a je to k jejich škodě. Logo bývá velmi často podceňováno, což může vést i k nízkému zisku. Logo dokáže přitáhnout pozornost spotřebitelů, ovšem amatérsky vytvořené logo může klientelu odradit. Ačkoli se může zdát tvorba loga velmi jednoduchá, není tomu tak. Logo by nemělo vypadat kýčovitě, přeplácaně, nemělo by podléhat módním trendům, naopak – jednou z nejdůležitějších věcí o loga je jeho nadčasovost.

Na prvním dojmu hodně záleží

Profesionální grafici ze společnosti WOLFWAY s.r.o. vědí, že první dojem, jaký udělá organizace na spotřebitele, je velmi důležitý. První dvě vteřiny často rozhodují o tom, zda se stanou zákazníky či klienty firmy. V prvních dvou vteřinách lidé zpravidla vidí právě logo. Amatérsky vytvořené logo může mít opačný efekt a spotřebitele odradit.

Logo tvoří identitu značky

Úspěšný branding je o vyprávění příběhu, který ovlivní emoce zákazníků – prostý a jednoduchý.

A i když je pravda, že design loga je pouze částí firemní značky, slouží jako základ pro celý příběh, na kterém je značka postavena.

Barvy, tóny, fonty – to vše je určeno  příběhem, který se snažíte vyprávět, a vaše logo vytváří půdu pro tento příběh.

Tyto prvky se později přenesou z vašeho loga na všechny materiály vaší značky – hlavičkové papíry, vizitky, vstupní stránky, možnosti jsou neomezené – vytvoří konkrétní, prodejnou identitu značky.

Je to právě logo, podle kterého jsou vaše produkty rozpoznatelné od ostatních, díky logu vás poznávají spotřebitelé a pamatují si vás.

Poraďte se na webu wolfway.cz o nejlepší firemní značce, včetně loga, s profesionály ve svém oboru s bohatými zkušenostmi. Nepodceňte ve svém podnikání tak důležitý prvek jako je firemní logo.