Parkování na letišti

Je pro vás představa parkování na letišti stresující? Pokud tomu tak je, rozhodně se na to můžete připravit předem. Je mnoho lidí, kteří dokáží na parkovišti vytvořit pěkné zmatky. Nechcete patřit mezi ně? Pak si otevřete aplikaci Parklot a hravě si zarezervujte místo.

Provedení rezervace a dalších služeb včetně parkování na letišti, lze učinit i na poslední chvíli, tudíž stále máte čas. Většina parkovišť sice oplývá řadou volných míst, ale raději na to nespoléhejte. Roli také bude hrát hodina, která bude jistě jiná ve všední dny nebo o víkendu, ale také přes den či v noci.

Jaké výhody poskytují parkoviště u letiště?

Ať to jsou nízko-kontaktní příjezdy nebo odjezdy, tak i zdarma zrušení a restarty. Na všechny letiště a parkování jsou také požadovány vysoké hygienické standardy.

Využijte rovněž dostupných slevových akcí, vícepodlažního parkování, velkého množství terminálů a parkování s obsluhou.

Pro lepší orientaci jsou jednotlivá letiště nazývána podle zón, jenž nabízejí. Je to např. EXPRESS, SMART, COMFORT, HOLIDAY, PREMIUM, atp. Podle toho pak máte možnost výběru. Někde je možnost parkovat i zdarma v prvních 15 minutách, ale to se týká zřejmě těch, kteří někoho na letiště odbavují. Když potřebujete místa zajistit na pár hodin, ale třeba i několik dní, je rozhodně jednodušší si parkování zařídit přes Parklot. Změny jsou bezplatné, je to podobné jako byste si rezervovali třeba místo v kině.

Nadstandardní služby pro zákazníky

Toužíte, aby se někdo postaral o vaše auto i co se týče interiéru? Na určitých parkovištích to možné je a vy se tak můžete těšit z čistoty vašeho vozidla. Zarezervujte si parkovací místo včetně služby myčky aut. Umýt auto je další benefit, který se jistě bude hodit. Ušetří váš čas i peníze a vy se tak vyhnete dalším starostem. Plno společností je navíc i pojištěno pro další nestandardní situace.